Anna Ödman oljemålning

208710

ÖDMAN, Anna (1876-1960): Nakenstudie med stol, signerad Anna Ödman, olja på duk, 60x43 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Anna Ödman oljemålning

Budhistorik (19 bud)
952114
1 300
960533
952114
960530
952114
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.