Dalahästar

208708

DALAHÄSTAR, 3 st, bemålade, 1900-talets andra hälft, höjd 9-14 cm

Slitage

Allmoge

Monter 9

Dalahästar

Budhistorik (25 bud)
956079
2 400
960227
956079
960051
1 900
956079
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.