Ytterfoder sevresliknade märke

208686

YTTERFODER, porslin, 1900-talets början, sevresliknande märke, polykrom dekor av figurscen

Smärre ytskador o slitage

Keramik/Porslin

Rum 7

Budhistorik (16 bud)
961054
950
961051
900
961038
850
961046
850
961038

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.