Yrjö Edelmann litografi och affisch

208681

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Pappersfragment, signerad Y Edelmann, E.A. XX/XX, färglitografi, 56x39 cm
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Yrjö Edelman Harcourts Contemporary San Fransisco, signerad Y. Edelmann 70x50 cm

Fack 13

Budhistorik (6 bud)
961000
550
960886
500
960885
450
959836
959814

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.