Yrjö Edelmann litografi

208679

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med vinklar, signerad Y Edelmann, 10/150, färglitografi, 55x85 cm

Fack 9

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (9 bud)
961058
700
960962
650
960469
600
960440
550
960191
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.