Yrjö Edelmann litografi

208676

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslagen pensel, signerad Y Edelmann, 105/150, färglitografi, 88x64 cm

Fack 15

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (19 bud)
960853
1 700
960756
1 600
960845
960756
1 400
960339
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.