Yrjö Edelman litografi

208672

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Paket med golfspelare, signerad Y Edelman, H.C, färglitografi, 62x46 cm

Fack 4

Yrjö Edelman litografi

Budhistorik (17 bud)
960710
960735
960710
960720
950
960710
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.