Eldhundar

208658

ELDHUNDAR, 3 dlr, rokokostil, förgylld/bronserad mässing, 1800-tal, mittdelens längd 93 cm

Diverse

Rum 4

Eldhundar

Budhistorik (11 bud)
960733
3 400
960732
3 200
960219
958796
2 600
958753
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.