Oscar Lycke oljemålning

208655

LYCKE, Oscar (1877-1927): Vinterlandskap, signerad Osc. Lycke, olja på duk, 73x103 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (5 bud)
948498
948496
948496
1 700
945226
1 600
945226

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.