Oscar Lycke olja

208654

LYCKE, Oscar (1877-1927): Skogsglänta, signerad Osc. Lycke, olja på duk, 60x42 cm

Fläckar, dukskada

Konst, Måleri

Rum 3

Oscar Lycke olja

Budhistorik (5 bud)
958593
952836
949848
949847
945053

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.