Hugo Öfverström olja

208653

ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73:, "Fiskeläge i Bohuslän", signerad, olja på duk, 66x92 cm

Omfattande reva i duk

Konst, Måleri

Fack 9

Hugo Öfverström olja

Budhistorik (5 bud)
960513
500
960423
450
956712
948495
946156

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.