Oscar Lycke oljemålning

208644

LYCKE, Oscar (1877-1927): Norrländskt landskap, signerad Osc. Lycke, olja på duk, 73x100 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (3 bud)

959628
959626
945055
650

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.