T Svaneskog blyerts

208638

SVANESKOG, T (1800-tal): (4) Porträtt, signerade och daterade T Svaneskog 1853, blyerts, vardera ca 31x25 cm

Gulnade, släktträd a tergo

Konst, Måleri

Fack 17

T Svaneskog blyerts

Budhistorik (10 bud)
960225
957667
1 400
945397
1 300
945397
957664

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.