Fred Müller oljemålning

208633

MÜLLER, Fred (f.1933), Fartygsporträtt av fyrmastaren Potosi, signerad, olja på duk, 58x88 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Fred Müller oljemålning

Budhistorik (7 bud)
960978
958380
958254
750
956679
700
949880
650

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.