Oljemålning fartygsporträtt

208612

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av amerikansk kryssare, 1900-talets början, olja på duk, 36,5x59 cm

Krakelyrer

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 14

Oljemålning fartygsporträtt

Budhistorik (3 bud)

957364
957362
1 900
951919

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.