Bord 1800-talets första hälft

208593

BORD, 1800-talets första hälft, fanérat i björk, låda i sargen, höjd 70, 60x36 cm

Smärre ytskador, ngt ostadigt

Rum 3

Bord 1800-talets första hälft

Budhistorik (9 bud)
962435
700
962434
650
961806
600
961275
550
949027
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.