Satsbord 1800-talets andra hälft

208590

BORD, 2 st, 1800-talets andra hälft, svartmålat med förgylld kinesierande dekor, höjd 71, 52x34 resp höjd 63, 52x34 cm

Ostadiga, smärre slitage, ursprungligen delar till satsbord

Rum 5

Budhistorik (18 bud)
960132
1 300
960130
960131
960130
945185

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.