Salongsbord 1800-talets andra hälft

208579

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, delvis fanérat i valnöt, höjd 77, 130x98 cm

Renoverat o kompletterat, smärre fanérskador

Rum 12

Budhistorik (4 bud)

959934
750
959932
550
959581
500
959580

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.