Ulf Rollof akvarell

208577

ROLLOF, Ulf (född 196): Komposition, signerad och daterad Rollof -01, akvarell på papper, 111x75 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Ulf Rollof akvarell

Budhistorik (7 bud)
956690
2 600
956689
947913
500
946492
450
946107

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.