Salongsbord Karl Johan

208569

SALONGSBORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, dekor av förgyllda fabeldjur, höjd 80, diameter 123 cm

Smärre fanérskador och fläckar, förgyllning med smärre bortfall, renoverat, kompletterat

Rum 11

Salongsbord Karl Johan

Budhistorik (28 bud)
956211
8 200
954487
8 000
954487
7 800
954435
7 600
953282
7 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.