Skeppsholmen oljemålning

208567

JOHANSSON Carl (1863-1944): Utsikt mot Skeppsholmen i Stockholm, signerad, olja på duk, 55x81 cm

Ändringar/tillägg
Carl Johansson (1863-1944)

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 1

Skeppsholmen oljemålning

Budhistorik (24 bud)
964633
7 000
964610
6 800
964610
6 400
964259
6 200
964607
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.