Karmstolar 1930/40-tal

208564

KARMSTOLAR, 1 par, 1930/40-tal, bonad björk

Fanérskador

Rum 11

Karmstolar 1930/40-tal

Budhistorik (12 bud)
961040
850
960847
961039
750
960847
700
959745
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.