Skrivbord 1900-tal

208507

SKRIVBORD, omkring 1900, almfanér, delvis pappklädd skiva, höjd 77, 110x67 cm

Saknar beslag, fanérskador, nyckel saknas

Rum 2

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
959858
500
960378
450
959858
960376
959858

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.