Pierre Olofsson litografi

208461

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 7/100, litografi, 73x53 cm

Fack 18

Pierre Olofsson litografi

Budhistorik (12 bud)
960484
3 800
960490
3 600
960484
3 400
960485
3 200
960484

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.