Ulf Greder litografi

208444

GREDER, Ulf (född 1949): "The crickerts", signerad Ulf Greder 318/360, litografi, 50x58cm

Glasskada

Fack 18

Ulf Greder litografi

Budhistorik (10 bud)
959694
750
959627
700
959159
650
959137
600
959158
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.