Fanny Brate pastell

208368

BRATE, Fanny (1861-1940): Skogsmotiv, signerad och daterad Fanny Brate 1908, pastell,116x100 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Fanny Brate pastell

Budhistorik (30 bud)
957736
9 000
957763
8 800
957736
8 600
957744
8 400
957736
8 200

Slutpris SEK:
9 000
862 EUR, 1 013 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.