Oljemålning på plåt

208337

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, gustaviansk scen med 2 kvinnor, olja på plåt, 21x17 cm

Konst, Måleri

Monter 9

Oljemålning på plåt

Budhistorik (5 bud)
954838
650
953143
500
951587
948875
945429

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.