Karin Olsson olja

208326

OLSSON, Karin (född 1928): "Mosse med blå träd", signerad Karin Olsson, daterad a tergo 1965, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Karin Olsson olja

Budhistorik (25 bud)
957633
4 400
957630
4 200
957632
4 200
957630
957620
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.