Bordslampa Kina

208270

BORDSLAMPA/VAS, porslin, Kina, 17/1800-tal, balusterformad, dekor i famille rose, total höjd 49 cm

Borrad för el, nagg vid fot

Orientaliskt, Porslin, Belysning, Bordslampor

Rum 4

Bordslampa Kina

Budhistorik (7 bud)
962115
600
962113
550
961781
500
958281
450
952664

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.