Hans Wigert oljemålning

208266

WIGERT, Hans (född 1932): "Blomman", signerad och daterad a tergo H Wigert -68, olja på duk, 45x40 cm
Utställd: galleri Prisma, Sveagalleriet

Konst, Måleri

Rum 4

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (13 bud)
957340
3 200
955925
2 400
955119
948124
1 700
943303
1 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.