Byrå gustaviansk stil

208248

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanérad i mahogny, mässingslister, snedställda hörn, höjd 82, 95x48 cm

Nyckel saknas, smärre slitage

Rum 1

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

956854
953496
700
953489
500
950218

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.