Curt Sjöberg oljemålning

208224

SJÖBERG, Curt (född 1912): "Fjällgatan", signerad och daterad C. Sjöberg -77, olja på duk, 54x64 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Curt Sjöberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
957171
956844
1 400
954796
1 300
949086
948259

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.