Erling Ärlingsson oljemålning

208218

ÄRLINGSSON, Erling (1904-1983): Landskap, signerad EÄ, olja på pannå, 33x40 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Erling Ärlingsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
950078
3 400
950077
3 200
950076
949092
2 800
949030

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.