Figurin Meissen

208191

FIGURIN, porslin, Meissen, 1800-talets andra hälft, sittande antikiserande kvinna med harpa och fisk, höjd ca 19 cm.

Lagerkrans med nagg

Keramik/Porslin

Monter 3

Figurin Meissen

Budhistorik (19 bud)
957020
8 200
957024
8 000
957020
7 800
956967
7 600
956967
6 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.