Lars Pirak akvarell

208186

PIRAK, Lars (1932-2008): "Lapporten", signerad Lars Pirak, akvarell, 34x49 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (20 bud)
956857
3 600
957049
3 400
956857
3 200
956971
956857
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.