Maria Ginzburg akvarell

208184

GINZBURG, Maria (född 1955): Marint motiv, signerad M. Ginzburg 97, akvarell, 35x46 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Maria Ginzburg akvarell

Budhistorik (2 bud)

955396
948015

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.