Richards Ruben oljemålning

208177

RUBEN, Richards (USA, född 1925): "City #60", signerad och daterad a tergo 1979, olja på duk, 61x61 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Richards Ruben oljemålning

Budhistorik (10 bud)
955353
5 000
955320
955319
3 600
954266
948394
1 700

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.