Roland Svensson färglitografi

208175

SVENSSON, Roland (1910-2003): Havsbands motiv i vinterskrud, signerad i trycket "roland.S, orig. lito", 26x39, Dalarnas Konstförening 1947

Fack 11

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

955180
450
955177
955048
940561

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.