Roland Svensson färglitografi

208169

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Efter regn", signerad Roland S, 315/360 färglitografi, 25x45 cm

Med dedikation, ram med lösa lister

Fack 15

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (13 bud)
955221
850
955220
955210
750
955185
700
955173
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.