Väggpendyl

208160

VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, Westerstrand verk, slagfunktion, förgylld, höjd ca 61 cm

Ändringar/tillägg
Pendel finns att avhämtas vid utlämningen

Klockor/Ur

Rum 4

Väggpendyl

Budhistorik (9 bud)
955151
650
954982
600
955149
600
954982
550
955147
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.