Bubble sextant

208146

HENRY HUGHES BUBBLE SEXTANT, MK IX, England 1900-talets början, höjd 20 cm, i bakelitfodral

Bruksslitage

Nautica/Technica

Rum 14

Bubble sextant

Budhistorik (5 bud)
961467
500
963934
450
961467
950364
948767

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.