Richards Ruben oljemålning

208145

RUBEN, Richards (USA, 1925-1998): "City Series Drawing", signerad och numrerad a tergo Richards Ruben City 41, olja på papper, 76x56 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Richards Ruben oljemålning

Budhistorik (6 bud)
956926
948388
945949
1 400
943243
1 300
943201

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.