Ernesto Tatafiore blandteknik

208143

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (3) grafiska blad varav en med titeln "Ex de Launey", Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade 47/60, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik

Budhistorik (4 bud)

960216
600
959698
550
954545
947922

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.