Ernesto Tatafiore blandteknik

208142

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (4) grafiska blad, Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik

Budhistorik (5 bud)
960736
500
960218
450
954550
948366
945903

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.