Ernesto Tatafiore blandteknik

208140

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (3) grafiska blad varav en med titeln "Ex de Launey", ur Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, numrerade, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

Rum 9

Ernesto Tatafiore blandteknik

Budhistorik (1 bud)

943239
2013-10-03 00:31:20

2013-10-09 kl 18:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.