Lanternor 3 st

208139

ANKAR- OCH SIDOLANTERNOR, 3 st, med fotogenbelysningar, omkring 1900-talets mitt, höjd 25 cm vardera, från en svensk koster

Obetydliga bucklor

Nautica/Technica

Monter 29

Lanternor 3 st

Budhistorik (20 bud)
959841
963280
3 800
959841
3 600
963279
3 400
959841
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.