Kistor Kina

208138

KISTOR, 4 st, 1900-tal, Kina, skuren dekor, beslag i mässing, längd ca 20-79 cm

Slitage, delvis kraftigt

Rum 1

Kistor Kina

Budhistorik (5 bud)
956965
550
955596
500
956962
500
955596
950241

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.