Beck & Jung

208127

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Svea", signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 4/ 50, med dedikation, 3 colour screenprint, bladmått 99x99 cm

Fack 18

Beck & Jung

Budhistorik (6 bud)
954323
941196
750
941195
700
941194
450
941136

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.