Walter du Halde oljemålning

208114

HALDE, du Walter (född 1919): Väninnor, signerad W du Halde, olja på duk, 56x76 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Walter du Halde oljemålning

Budhistorik (1 bud)

944762
2013-10-03 21:55:05

2013-10-08 kl 21:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.