Herbert Moxon Cook akvarell

208111

COOK, Herbert Moxon (1844-1928/29): Kustmotiv, signerad H Moxon Cook, akvarell, 18x38 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Herbert Moxon Cook akvarell

Budhistorik (2 bud)

954913
954880

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.